Xiamen Everbeen Mıknatıs Elektron Co, Ltd

Profesyonel Mıknatıslı Tedarikçi - Neodim Mıknatıs, Alnico Mıknatıs, Smco Mıknatısı, Seramik Magnet, Esnek Mıknatıs

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

China Xiamen Everbeen Magnet Electron Co.,Ltd.

iyi kalite NdFeB Daimi Mıknatıslar satış için
iyi kalite NdFeB Daimi Mıknatıslar satış için
Planlanan zamanda tüm satın alma mıknatısını aldığımızı onaylamaktan memnuniyet duyuyorum. Söz verdiğiniz gibi tüm ürünlerinizin kalitesi çok yüksek.

—— Bay Roberto

Mıknatıslar geldi, hızlı sevkiyat için teşekkür ederim. Mıknatısların kalitesi, muayene edilmiş ve test edilmiş olanlar üzerinde mükemmeldir.

—— Bay David

Ürünlerinizden memnuniyet duyuyoruz. Sizden aldığımız mıknatısları kullanarak ürünümüzü ürettik .. Şimdiye kadar her şey iyi gidiyor.

—— Hüseyin

Ben sohbet şimdi

China Xiamen Everbeen Magnet Electron Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6
China Xiamen Everbeen Magnet Electron Co.,Ltd. China Xiamen Everbeen Magnet Electron Co.,Ltd. China Xiamen Everbeen Magnet Electron Co.,Ltd. China Xiamen Everbeen Magnet Electron Co.,Ltd. China Xiamen Everbeen Magnet Electron Co.,Ltd. China Xiamen Everbeen Magnet Electron Co.,Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Everbeen Magnet
No. Çalışanları : 200~230
Yıl kurulan : 2003
İhracat p.c : 60% - 70%
Export Port: Xiamen or Shanghai
Everbeen Magnet ElectronCO., Ltd Xiamen, güneydoğu Çin'de güzel bir sahil şehri bulunmaktadır. Dünyadaki her yere okyanus nakliye ve hava nakliye limanları vardır. İyi gelişmiş bir şehirdir ve uygun lojistiğe sahiptir.

Everbeen Magnet , çeşitli daimi mıknatıslar konusunda uzmanlaşmış olup, üretim, teknik araştırma ve mıknatıs alanındaki satış faaliyetlerinde 15 yıldan fazla bir zamana sahiptir. Biz esas olarak çeşitli sınıflarda sinterlenmiş Neodymium mıknatıs üretiriz, müşterilerin tasarım ve taleplerine göre mıknatısları özelleştirebiliriz. Ayrıca, Alnico mıknatıs, Samarium Kobalt (SmCo) mıknatıs, Ferrit (seramik) mıknatıs, Esnek mıknatıs (Kauçuk mıknatıs) ve Manyetik meclisler sağlamaktayız. Şirketin üretim üssü olan Cixi, Zhejiang Eyaleti, orada tamamen modern bir atölye 20.000 metrekarelik bir alanı işgal, 300 çalışanı, şirketin 600 ton aylık kapasitesi orta ve yüksek olan çeşitli özellikleri vardır - NdFeB mıknatıs. Bu ürünler Rüzgar Jeneratörü, Bilgisayar, Hoparlör, Metre, Otomobil, ekipman Motor, Sensör ve farklı günlük yaşam endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Everbeen Magnet , "Meslek, Yüksek Verimli, Dürüstlük ve Saygı" ticari fikri ile yerli ve yabancı ünlü işletmelerin güvenini ve iyi bir şöhretini kazanmıştır. Mıknatıslarımızın% 70'inden fazlası Güneydoğu Asya, Avrupa ve Amerika bölgesine satılıyor. Biz rekabetçi fiyat ve hızlı teslimat ile yüksek kalitede mıknatıslar üretmek için meslek ve yaratma tutarak, sürekli çaba göstereceğiz.

Avantajımız:

Profesyoneliz: Kalıcı mıknatısların üretiminde uzmanlaşmış

İletişim bilgileri
China Xiamen Everbeen Magnet Electron Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Betty

Tel: 0086-592-5781916

Faks: 0086-592-5123653

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)